Головна » 2016 » Вересень » 1 » Звернення директора
18:25
Звернення директора

ДОРОГІ ДРУЗІ! 

Щиро вітаю вас на офіційному сайті
Державного вищого навчального закладу
"Лисичанський нафтохімічний технікум"!


У сучасному вимогливому світі діяльність навчального закладу значно залежатиме від впровадження нових прогресивних технологій навчання та чітко спланованої позааудиторної діяльності.

 Лисичанський нафтохімічний технікум намагається йти в ногу з часом, поповнювати ринок праці компетентними фахівцями. Історія технікуму є предметом гордості усіх, хто в ньому працює, навчається, даниною глибокої подяки усім, хто збагачував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє. Наше життєве кредо: викладач та студент - частина єдиної команди, що творить разом заради досягнення загальної мети.

     На цьому сайті Ви можете погортати сторінки історії та дізнатись про те, чим живе навчальний заклад сьогодні, познайомитися із структурою та керівництвом закладу, умовами прийому на перший курс, напрямками підготовки та спеціальностями, які готує технікум.

     Лисичанський нафтохімічний технікум запрошує на навчання усіх, хто має намір самостійно досягти успіху в житті.

    Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця педагогічних працівників нашого технікуму буде стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника школи на високопрофесійного фахівця, творця своєї справи.

     Ласкаво запрошую Вас до співпраці та оволодіння професією!

 З повагою  

директор технікуму Людмила Валентинівна Шестопалова!

 

Наша адреса:
 
93120, м. Лисичанськ, Луганської області, вул. Генерала Потапенка, 47,
тел. (06451) 7-11-27, 7-61-41, факс (06451) 7-61-41
Переглядів: 1018 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0