Головна » 2023 » Червень » 30 » Заключне засідання педагогічної ради ЛПТФК в 2022-2023 н.р.
10:48
Заключне засідання педагогічної ради ЛПТФК в 2022-2023 н.р.


 

Незважаючи на військовий стан, відірваність від звичного життя і умов роботи педагогічний колектив Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу постійно знаходиться в творчому пошуку найраціональніших форми і методів роботи. Саме в колективі кожен викладач має можливість розкрити свій потенціал для реалізації освітянських завдань, які перед ним стоять. І однією із найважливіших форм такої колективної роботи є орган управління педагогічним колективом на демократичних засадах – педагогічна рада.

Саме педрада, як орган колективної розумової діяльності й колективного педагогічного діагностування, дає педагогічним працівникам радість від спілкування з колегами, задоволення від відкриття чогось нового, впевненість у своїх силах. Саме на засіданні педради розв’язуються актуальні проблеми, об’єднуються викладачі-однодумці у творчі, динамічні групи, надається практична допомога молодим викладачам в перших професійних кроках.

Одне з головних завдань педагогічної ради – створення дружного, працездатного педагогічного колективу. Тому вона повинна бути педрадою «колективного мислення». Саме на такій педраді викладач вчиться працювати по-новому і саме така педрада відбулася в коледжі 29 червня 2023 року. Це останнє засідання педагогічної ради Лисичанського промислово-технологічного коледжу в 2022-2023 навчальному році, на якому педагогічний колектив підвів підсумки своєї роботи за рік, обговорив наявні проблеми і шукав шляхи їх вирішення.

Засідання педагогічної ради пройшло динамічно, в умовах ділової активності кожного члена педагогічного колективу. Шевченко Любов Геннадіївна, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи, підвела підсумки навчального року, акцентувала увагу колективу на досягненнях студентів, викладачів і звернула увагу присутніх на ті освітні проблеми, які спричинені війною. Члени колективу коледжу жваво обговорювали особисті погляди на ці проблеми і вносили цікаві і перспективні пропозиції по їх вирішенню.

Методист коледжу, Лейбич Наталія Іванівна, в своєму виступі приділила увагу проблемам навчально-методичного забезпечення дистанційного навчання і в той же час відмітила плідну роботу колективу в пошуках нових, найефективніших методів надання освітніх послуг.

Колектив жваво відреагував на підведення підсумків рейтингу методичної роботи викладачів в 2022-2023 навчальному році, за яким найбільшу кількість балів отримали викладачі: Петренко Т.М., викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Скиба Н.М., старший викладач, спеціаліст вищої категорії, і, що найцінніше, молодий викладач Скиба Юлія Сергіївна, викладач спеціаліст. Це дає надію колективу на подальший розвиток коледжу, бо саме молодь є основною рушійною силою прогресу.

Поділилися своїми поглядами на досягнення і проблеми педагогічного колективу від імені циклових комісій їх голови: Петренко Т.М., Кириченко С.В. Члени циклових комісій провели самоаналіз своєї роботи і розробили системи заходів, щодо покращення якості надання освітніх послуг. Відбулася дискусія на цю тему, в результаті чого було сформульовано проект постанови засідання педагогічної ради, який був прийнятий за основу одноголосно.

На завершення засідання педагогічної ради директор Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу Скиба Наталія Михайлівна вимовила слова подяки колективу за витримку, подолання труднощів дистанційного навчання, за збереження контингенту студентів і закликала колектив докласти всіх зусиль для виконання плану прийому здобувачів освіти і не втрачати надії на швидку перемогу України над ворогом. Директор побажала педагогічному колективу оздоровитися під час відпустки, набратися сил для подальшої плідної роботи на ниві підготовки висококваліфікованих фахових молодших бакалаврів.

 

Категорія: Різне | Переглядів: 132 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar