Головна » 2017 » Жовтень » 5 » З Ювілеєм!
14:39
З Ювілеєм!

     Технікуму виповнилось 50! Безліч подій та людей створювало його історію, і здається важко об’єднати всі віхи. Але ми зробили спробу показати життя нашого навчального закладу крізь призму років, згадати найважливіші моменти. Вийшла своєрідна збірка спогадів й досягнень, традицій та майстерності.

     В  ЛНХТ до ювілею відбувся святковий концерт «Життя технікуму від А до Я». На кожну літеру абетки було створено оригінальне досьє, що характеризувало її особливості і відмінності.

     Було створено фільм «Сторінками історії ЛНХТ», представлені відео привітання від випускників з різних країн світу: Данії, Германії, Узбекистану, Ізраїлю; також відео прислали недавні студенти ЛНХТ вищих навчальних закладів України: з Дніпра, Сум, Харкова. Деякі випускники мали змогу завітати на ювілей та сказати слова вдячності на сцені. Було знято  веселе й цікаве відео про мрії студентів й співробітників. Коридори та аудиторії закладу були оформлені до свята.

     До нас завітали почесні гості: помічник народного депутата України С.В. Дунаєва, голова міста  Лисичанська С.І.Шилін, директор з виробництва Лисичанського нафтопереробного заводу  А.Ю.Височин, декан факультету хімічних та інформаційних систем інституту хімічних технологій Східно-Українського національного університету В.І.Шабрацький .

    Відзначаючи ювілей, технікум вкотре низько вклоняється і щиро дякує викладачам та співробітникам – ветеранам праці, за їх досвід, віддачу, роки життя, що присвятили роботі в технікумі !

 

   

    За 50 років трудовий колектив технікуму збагачувався цікавими, творчими, непересічними особистостями, які зробили значний внесок в його розвиток. Сучасний трудовий колектив  продовжує славні традиції, в найскладніших ситуаціях зберігає оптимізм, що  так важливий й  необхідний для результативної праці. Кожен з нас – неповторна особистість, зі своїми здібностями, знаннями, досвідом. В ювілей були відзначені досягнення викладачів та членів колективу, які чимало сил й енергії вклали в розвиток та процвітання технікуму, також відмітили заслуги педагогічних працівників за їх вагомий внесок у справу навчання й виховання молоді .

     Випускники нафтохімічного технікуму по закінченню мають можливість продовжувати навчання в рамках ступеневої освіти. За останні 10 років технікум уклав договори з вищими навчальними закладами України: Українським державним хіміко-технологічним університетом, Національним аерокосмічним університетом імені Жуковського, Українською інженерно-педагогічною академією, Луганським національним педагогічним університетом імені Тараса Шевченка та іншими. Від них були надіслані вітальні листівки .

     Освіта, яку надає Лисичанський нафтохімічний технікум, має попит на ринку праці. За 50 років технікум випустив понад 5 тисяч 900 студентів.

     За 50 років державний вищий навчальний заклад «Лисичанський нафтохімічний технікум» неодноразово проходив процедуру атестації та акредитації, щоразу підтверджуючи свою спроможність до здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Станом на 1 вересня 2017 року акредитовано 6 спеціальностей за денною та 4 за заочною формами навчання.

     Нафтопереробна промисловість відіграла значну роль у   житті нашого навчального закладу. Протягом багатьох років технікум дає цій галузі висококваліфікованих спеціалістів. Безліч випускників продовжують свій трудовий шлях на лисичанському нафтопереробному заводі у якості технологів, механіків, начальників установок та  виробництв, економістів. Деяких студентів, що блискуче виступають на захисті дипломних проектів, одразу запрошують працювати на Лисичанський нафтопереробний завод.

      Підтримка Лисичанського нафтопереробного заводу, заводів гумових технічних виробів,  лисичанського склозаводу «Пролетарій» з моменту заснування технікуму відчувалась неодноразово та стабільно. Завдяки цим підприємствам поповнювалася матеріально-технічна база, оснащувалися кабінети. Впродовж багатьох років Лисичанський нафтопереробний завод є незмінним, надійним підприємством, що надає базу  практики для студентів. Спеціалісти підприємства формують у практикантів професійні навички, навчають майстерності. Ми щиро вдячні за партнерство та співробітництво!

      Викладачам та співробітникам нафтохімічного технікуму приємно відзначити, що за багатолітню історію існування закладу чимало родин навчали або продовжують навчати  своїх дітей саме тут! Ми пишаємося, що розумних, допитливих, працелюбних учнів  батьки віддають в наші руки! Це вибір за покликом серця та  життєвим кредо! Ми дякуємо родинним династіям за їх вибір!

     Студенти та викладачі технікуму завжди активно беруть участь в багатьох акціях, флешмобах, святах, що відбуваються у Лисичанську! Чимало наших студентів намагаються вдало поєднувати і  добре навчання з високими балами, і  активно та весело беруть участь у багато численних заходах ЛНХТ! Крім того, студентський актив ніколи не стояв осторонь заходів, які відбуваються в міському масштабі! Неодноразово вони виходили переможцями в спортивних, наукових, пісенних місцевих заходах, олімпіадах! В святкову дату студентська рада ЛНХТ привітала улюблених викладачів і рідний навчальний заклад з ювілеем! За традицією, заспівали гімн ЛНХТ !

     Було вшановано  хвилиною мовчання пам'ять людей, що своїм життям показали приклад справжньої праці та відданості своїй справі: Єфімова Сергія Юрійовича, Солдатенко Фаіни Софиевни, Кобеляцького Валентина Івановича, Бровко Фаїни Гаврилівни, Гапочки Юлії Леонідівни, Силевич Ольги Василіївни .

    Ювілей закладу – це свято для всіх, кому доля дарувала можливість бути причетним до  спільної справи: віддавати серця молодому поколінню, виховувати та навчати вічним цінностям! Ювілей – це певний відрізок часу з різноманітними подіями, успіхами, поразками та перемогами, розчаруваннями й кроками вперед !

Нам сьогодні 50!
В житті було чимало свят!
Нехай для нас квітує білий цвіт,
Життям стають найкращі наші мрії,
І доля посилає безліч літ,
Здоров
я, щастя, радості, надії!!!

     Для ЛНХТ 50 років - перший серйозний ювілей, заява про здобутки, перемоги, досягнення! Нам лише 50! Попереду багато невирішених завдань, чимало роботи з самовдосконалення та реалізації проектів, досягнень й мрій! Ми не ставимо крапку, а кажемо: успіхів, стабільності, процвітання!

Категорія: Різне | Переглядів: 259 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar