Головна » 2021 » Вересень » 1 » З Днем Знань!
21:10
З Днем Знань!

У перший день осені навчальні заклади України відкривають двері для мільйонів  студентів. Це не просто день закінчення канікул, а справжнісіньке свято, іменоване Днем знань.

День Знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками. День Знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, і в якійсь мірі це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління

    У середу, 1 вересня, у Лисичанському промислово –технологічному фаховому коледжі розпочалася лінійка до дня Знань.

Вітальну промову висловила директор ЛПТФК Скиба Наталія Михайлівна та вручила символічний Ключ Знань першокурсникам. «Цим символічним ключем ви відкриєте двері у чарівну Країну Знань здобувачів освіти Лисичанського промислово – технологічного фахового  коледжу!».

Першокурсники традиційно пройшли  під аркою з рушників. В народі кажуть, що це  гарна прикмета для тих, хто вирушає в дорогу. Той хто пройде під рушником, той прямує назустріч щастю.

Новоспечені першокурсники ще з не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету та хвилюванням уважно вислухали настанови класного керівника випускної групи 4 ТОР-д Кравцової В.М. щодо навчання в коледжі.

    У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший - став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. На святковій лінійці грамотами були відзначені найкращі студенти, за активну участь у житті коледжу та високі досягнення в навчанні. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя.

 

 

Нехай студентські роки, проведені у Лисичанському промислово- технологічному фаховому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!

Щасливого навчального року! Вітаємо зі святом!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 314 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar