Головна » 2022 » Грудень » 5 » З Днем Збройних Сил України
09:09
З Днем Збройних Сил України

6 грудня 2022р. українці відзначають державне свято – 30-ту річницю Дня Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року. Також урочиста дата пов’язана із 6-м грудня 1919 року. Це день став початком однієї зі славетних сторінок української армії – Першим зимовим походом Дієвої армії УНР.

Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Загартовані в боях із російським агресором, збройні сили щодня демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати волю до перемоги.

В нашому коледжу напередодні була проведена онлайн виховна година до Дня Збройних Сил України.


Ми дякуємо кожному захиснику, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Ми дякуємо вам за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Виявлений Вами патріотизм, висока професійна майстерність та відданість України під час виконання бойових завдань є взірцем для нас молодого покоління - майбутніх захисників нашої держави.

Бажаємо Вам та Вашим родинам незламної віри, достатку, миру, перемог і нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави!

Слава Україні! Героям слава !

Категорія: Різне | Переглядів: 87 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar