Головна » 2021 » Червень » 30 » Випуск 2021
21:58
Випуск 2021

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У коледжі сьогодні урочистий бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить.

       Ось і настав цей день – день прощання з рідним коледжем. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомим аудиторіям, розумні настанови мудрих викладачів… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішим і дорожчим?

Уся родина майбутніх  спеціалістів зібралася 30 червня 2021р.  на традиційне свято випускного вечора в  Лисичанському промислово-технологічному  фаховому коледжі.

 Студентам випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальними стали освіченість та інтелект, творчість і талант. Незважаючи на труднощі сьогодення, кожен із них здобув міцні знання, вони стали особистостями і обізнаними спеціалістами, котрі вміють діяти в умовах сучасного інформаційно насиченого світу.

Перед кожним із випускників цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. Кожен із студентів ставить перед собою високу й благородну мету.

З особливою шаною, випускники подякували своїм викладачам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре слово, завжди повертатися до рідного коледжу — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

 Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця  зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

Дорогі випускники!
Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків і викладачів зі святом!

 

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 398 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar