Головна » 2017 » Січень » 25 » Студент року 2016
14:33
Студент року 2016

    В Тетянин день в конкурсі «Студент року»  ми визначаємо найкращих серед кращих студентів, які за рейтинговим оцінюванням набрали найвищу кількість балів.

    В номінації «Старанність та дружелюбність, гарні результати у навчанні, креативне ставлення до життя» були представлені такі студенти: 2-ПНГ Аркатова Руслана, 4-ПНГ  Толмачова Кристина, 2-ОВ Тодорова Оксана, 2-ПНГ Христенко Дмитро, 3-ПНГ Урванова Марина, 2-ПНГ Гупал Влад, 2-ПНГ Золотарьова Дар’я.

    І в цій номінації перемогли: Христенко Дмитро і Аркатова Руслана!

    Нам дуже приємно представляти номінації і нагороджувати студентів, які небайдужі до навчання, до творчої діяльності та мають активну життєву позицію. І справжнім відкриттям року в ЛНХТ стала студентка-першокурсниця, яка, за її словами, випадково опинилася в наших стінах. Але без цієї дівчини вже не відбувається ні один захід, подія та акція! Отже в номінації «Активна життєва позиція, успішна творча діяльність та небайдуже ставлення до життя студентства» нагородили Курилову Катерину!

"Хай на парах гарно спиться,
А удома не сидиться!
Щоб конспекти не писались,
А екзамени здавались!
Щоб на парах не питали,
А відмінно завше клали!
В бібліотеку не ходити,
Над книжками не сидіти,
І шпаргалки не писати,
«Автомат» по всьому мати!"

     В номінації «Цілеспрямованність  до успішної освіти і розвиток творчого потенціалу» були представлені:   3-ТОР Канаєв Єгор, 2-ТОР Ротачов Дмитро, 2-ПНГ Буханов Олександр, 2-ПНГ Черноус Андрій, 3-ОВ Голубенко Валерія, 2-ОВ Кондратюк Анастасія.

Переможці Канаєв Єгор, Кондратюк Анастасія та Ротачов Дмитро!

    В номінації «Активна життєва позиція, успішна  творча участь в житті технікуму, високі досягнення у навчанні» були представлені:

3-ТОР Ковальський Владлен, 2-ПНГ Бодякова Вікторія, 2-ТОР Лунгор Антон, 2-ПНГ Лещенко Богдан.

Ковальський Владлен, Бодякова Вікторія та Лещенко Богдан стали найкращими!

    В цьому році окремо виділили номінацію для студентів, що склали сесію на відмінно та старанно навчалися!Номінація «Відмінні  досягнення у навчанні та активна  участь в житті технікуму» нагороджували Новік Валерію-2-ПНГ, Кенюха Дмитра 3-ТОР та Житковську Валентину 4 ПНГ!

А головним  переможцем конкурсу «Студент року 2016» в номінації «Високі досягнення у навчанні та найактивніша участь у студентському житті  технікуму та міста» став Китайський Євген, група 2-ПНГ!

Нагороджував Євгена переможець минулого року, найактивніший, найуспішніший студент року 2015- Галас Микита!

Ми пишаємося Вами!!!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 233 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar