Головна » 2023 » Березень » 28 » Стратегія впровадження гендерної рівності
13:59
Стратегія впровадження гендерної рівності

Важливим аспектом забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків є створення і розвиток в Україні сучасної системи освіти впродовж життя (освіта дорослих) із забезпеченням рівного доступу до неї жінок і чоловіків будь-якого віку.

16 березня в Укрінформі відбулася презентація Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та операційного плану заходів на 2022-2024 роки з її реалізації.

Нагадаємо, що 20 грудня 2022 року Кабінет Міністрів схвалив Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти. Її основною метою є комплексне втілення принципів, політики та заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, поваги до людської гідності та недискримінації у нормативно-правових документах у сфері освіти як одне з ключових питань фундаментальних прав і пріоритетів у контексті євроінтеграції.

Учасники презентації роз’яснили основні принципи, на яких ґрунтується Стратегія, і які сфокусовані довкола змісту, функцій та організації освітнього процесу.

Презентація доступна за посиланням:
https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/2023/03/16/Strateh.vprovadzh.hendern.rivn.u.sferi.osvity.do.2030.roku.16.03.2023.pdf

Категорія: Різне | Переглядів: 53 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar