Головна » 2021 » Березень » 24 » STEM-освіта - проєкт майбутнього
20:10
STEM-освіта - проєкт майбутнього

В березні 2021р. у межах декади циклової комісії економічних дисциплін викладачі Петренко Т.М. та Шкуропій Л.В. провели науковий пікнік «STEM-освіта - проєкт майбутнього. Перспективи та способи впровадження STEM-освіти в навчальну діяльність».

Наукові пікніки – науково-популярний фестиваль, що відбувається в Україні з 2013 року. Вперше Наукові пікніки в Україні відбулися восени 2013 року в 5 містах — Києві, Тернополі, Львові, Харкові і Луганську. Проєкт зародився в Польщі і вперше відбувся у 1997 році. Наукові пікніки у Варшаві — це найбільша науково-популярна подія Європи, у якій регулярно бере участь і команда Наукових пікніків в Україні. Мета наукових пікніків – популяризація наукових розробок, ідей і технологій та залучення до проведення експериментів будь-кого, незалежно від віку чи статусу, хто вірить у науку, поважає її й цікавиться новітніми науковими досягненнями.

Учасники пікніку: викладачі циклової комісії економічних дисциплін, керуючі гуртками «Бізнес-клуб» Петренко Т.М., «Комп’ютерний світ» Шкуропій Л.В., «Організатор» Шестопалова Л.В., «Менеджер» Федоренко А.В. та самі гуртківці ділилися своїми знаннями з публікою.

Вони виступили з доповідями та презентаціями:

- «STEM-освіта – проєкт майбутнього» (Величко Богдан, гурток «Бізнес-клуб»);

- «STEM – головний тренд інноваційної освіти в Україні» (Фролова Марія, гурток «Менеджер»);

- «STEM-технології як засіб формування інформаційно-цифрової компетентності викладачів та студентів» (Федотов Данііл, гурток «Комп’ютерний світ»);

- «Проблеми та напрямки впровадження STEM-освіти в навчальну діяльність» (Степанова Марія, гурток «Організатор»).

Наукові пікніки  популяризують та ознайомлюють молодь з питаннями науки, а саме STEM-освіти.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 262 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar