Головна » 2023 » Лютий » 6 » Семінар підвищення ділової кваліфікації викладачів
22:10
Семінар підвищення ділової кваліфікації викладачів

Щорічний семінар підвищення ділової кваліфікації викладачів 
Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу

30.01.2023 року в коледжі пройшов щорічний семінар підвищення ділової кваліфікації викладачів. Він був присвячений узагальненню досвіду організації освітнього процесу в умовах онлайн-навчання.

Попередні три роки педагогічний колектив коледжу, як і вся освіта України, накопичували досвід роботи в умовах карантину і війни. Вивчаючи досвід інших освітніх закладів, проходячи інтенсивне навчання на різноманітних Інтернет платформах та застосовуючи власний досвід і наробки, викладачі коледжу напрацювали достатньо досвіду для узагальнення проблематики позааудиторного навчання.

Перше питання семінару «Значення сайту коледжу та вибору Інтернет-платформи в організації освітнього процесу в умовах онлайн-навчання» розкрила в своєму виступі директор коледжу СКИБА Наталія Михайлівна. Доповідач охарактеризувала роботу сайту коледжу, його особливості і важливість його наповнення для надання якісних освітніх послуг. Доповідач звернула увагу педагогічного колективу і на проблеми, які є в роботі сайту, та познайомила колег з баченням шляхів їх подолання.

З доповіддю по другому питанню семінару «Навчально-методичне забезпечення онлайн-навчання та його значення в підвищенні якості надання освітніх послуг» виступила методист коледжу ЛЕЙБИЧ Наталія Іванівна. Якість навчально-методичного забезпечення дистанційного навчання прямо пов’язана з якістю надання освітніх послуг і якістю знань студентів – це головна теза доповіді.

Далі колектив коледжу обговорив основні форми і засоби онлайн-навчання та їх результативність. Досвід педагогічного колективу в застосуванні різноманітних типів занять онлайн узагальнила КИРИЧЕНКО Світлана Володимирівна, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Доповідач ознайомила педагогів з новітніми засобами навчання та оцінила їх результативність.

З зацікавленням педагогічний колектив коледжу вислухав ПЕТРЕНКО Тетяну Михайлівну, голову циклової комісії економічних та технологічних дисциплін. ЇЇ виступ був присвячений ролі наочностей в онлайн-навчанні та їхнім найефективнішим формам. Доповідач поділилася з колективом досвідом викладачів її циклової комісії в застосуванні таблиць, схем, малюнків, ілюстрацій, презентацій, відео- та аудіо-записів, макетів, муляжів при викладанні дисциплін. Це дає можливість зацікавити студентів до вивчення дисципліни, спонукає до кращого засвоєння матеріалу.

І останнє питання плану семінару «Роль контролю онлайн-навчання в забезпеченні його якості» було розкрито заступником директора з навчально-виховної роботи ШЕВЧЕНКО Любов’ю Геннадіївною. Контроль за виконанням завдань в дистанційному навчанні чи не найскладніша задача педагога, вирішення якої безпосередньо пов’язане з вмінням педагога зацікавити студента в кінцевому результаті навчальної роботи. Тому розгляд саме цього питання викликав жваву дискусію, під час якої педагоги коледжу шукали найрезультативніші методи контролю онлайн-навчання.

Семінар підвищення ділової кваліфікації викладачів Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу, який відбувся в форматі відеоконференції, ще більше об’єднав колектив в його бажанні давати якісні освітні послуги і випускати висококваліфікованих фахівців.

Категорія: Різне | Переглядів: 67 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar