Головна » 2021 » Квітень » 9 » Пробне ЗНО 2021
10:09
Пробне ЗНО 2021

Пробне ЗНО 2021 року у Донецькій та Луганській областях відбудеться у заплановані терміни – 10 квітня.
Учасники, які проходитимуть оцінювання, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до цього сервісу 10–14 квітня. Відповіді на завдання тестів буде розміщено 12 квітня.
Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.
Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже з 11 квітня.
Український і регіональний центр оцінювання просять учасників пробного ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. 
У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.
Нагадуємо, що всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання: учасники мають перебувати в масках, мати маленькі дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції із іншими учасниками тестування.

Будьте здорові!
Слідкуйте за новинами на сайті УЦОЯО та регіонального центру.

за матеріалами сайту https://test.dn.ua/10-kvitnya-vidbudetsya-probne-zno/

Категорія: Навчання | Переглядів: 233 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar