Головна » 2018 » Лютий » 19 » «Прийди, весно, прийди, красна!»
09:57
«Прийди, весно, прийди, красна!»

      Свято Масляної –це завжди  радісна подія для студентів та викладачів ЛНХТ. Цього разу святкування відбулося у другому корпусі навчального закладу.
    Викладач Кириченко Світлана Володимирівна разом зі студентами групи 3-ТОР-д підготували цей захід
.

     З самого ранку хлопці почали готувати кашу, яка вийшла неперевершеною та дуже смачною! Ще до початку занять студенти  зустрічали й вітали викладачів зі святом, пригощали млинцями, що теж приємно вразило!

    А які веселі й несподівані конкурсі підготували організатори! Всі групи були задіяні в святкуванні, найактивнішим переможцям за призи служили, звичайно, млинці! Ведучі розповідали про кожен день святкування масляного тижня та «закріплювали теорію практикою». Учасники заходу побачили, як «народився колодій», всі бажаючі взяли участь в катанні на санчатах з «найкращими конями 3-ТОР», шуткували в конкурсі «нагодувати друга млинцем з заплющеними очима», а ще дівчата змагалися, хто краще причепурить хлопця, і такі гарні вбрання їм підібрали, що вийшли справжні українські панночки!

    Звичайно ж, підготували й символічне опудало, яке в цьому році було стильним та цікавим.
    Наприкінці всім учасникам запропонували попросити вибачення один у одного та створити коло дружби й миру, навколо палаючого опудала, проводжаючи зиму!

    Після конкурсів всіх пригощали гарячою духмяною кашею та запашним чаєм з млинцями! Каші вистачило на всіх та ще й не по одній порції !


 

Свято вийшло на славу!
Дякуємо Світлані Володимирівні та студентам групи 3-ТОР-д за незабутнє, смачне та дуже веселе свято
!

 

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 199 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar