Головна » 2023 » Березень » 30 » Підсумки проведення декади ЦК ЕТД
14:05
Підсумки проведення декади ЦК ЕТД

З 13 по 24 березня 2023 року в коледжі проходив чергова декада циклової комісії економіко-технологічних дисциплін.

Декада розпочаласяіз проведення презентації декади головою комісії Петренко Т.М. на тему «Формування сучасних професійних компетентностей майбутніх молодших бакалаврів в умовах війни» та візитівок спеціальностей: 073 «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Організація виробництва» (Петренко Т.М.); 133 «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості» (Кравцова В.М.); 161 Хімічні технології та інженерія за освітньо-професійною програмою «Переробка нафти і газу» (Сергієнко І.В.)

Заходи, що проводились цикловою комісією були присвячені майбутнім професіям. Заходи декади проведені за онлайн-формою з використанням платформи Google Mеet.
14.03.2023р. викладач циклової комісії Сергієнко Ірина Віталіївна провела лекцію-дослідження «Сучасні вимоги до якості моторних палив для забезпечення відповідності вимогам екобезпеки»

14.03.2023р. Петренко Тетяна Михайлівна провела відверту розмову «Обираєш професію – обираєш долю» зі ЗФПО груп 2ОВп-Д та 3ОВ-Д. Викладач створила довірливу атмосферу та комфортні умови для обговорення актуальності і важливості теми для ЗФПО. Учасники відвертої розмови обговорили питання особливості професії менеджера, напрямків його роботи, основних функцій менеджера та його ролі на підприємстві.

15.03.2023р. викладач Петренко Тетяна Михайлівна провели конкурс (олімпіаду) профмайстерності з економіки підприємств та нормування праці серед ЗФПО груп 2ОВп-Д та 3ОВ-Д.

16.03.2021р. Викладачі Петренко Т.М. та Федоренко А.В. провели конкурс-вікторину профмайстерності з навчальної дисципліни «Менеджмент» серед ЗФПО групи 3-ОВ-Д спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Організація виробництва».

16.03.2021р. Викладачі Петренко Т.М. та Сергієнко І.В. провели квест-екскурсію «Як досягти успіху в кар’єрі?». Онлайн-екскурсію викладачі зробили для ЗФПО і цікавою, і пізнавальною легко, тому що оформили її у формі квесту. Вона містила наступні станції: Станція 1 Кар’єра — твій особистий план успіху! Станція 2 Види кар’єри. Станція 3 Етапи кар’єри. Станція 4 Чинники і обставини, які впливають на процес кар’єри. Станція 6 Портрет переможця.

17.03.2021р. викладач Кравцова В.М, провела зустріч-дискусію «Дистанційне навчання у сучасному освітньому процесі». ЗФПО активно дискутували щодо переваг та недоліків дистанційного навчання.

17.03.2021р. Викладачі Петренко Т.М. та Шестопалова Л.В. провели годину запитань та відповідей «Які якості необхідні сучасному спеціалісту?». Година запитань і відповідей – одна з ефективних форм організації виховання здобувачів фахової перед вищої освіти (ЗФПО), це цікавий і живий засіб роз'яснення ЗФПО різноманітних питань еволюції наукового визначення вимог до менеджера, вимоги, які пред'являються до сучасного менеджера, особливостей якостей сучасного менеджера та спроби їх систематизації.

20.03.2023р. Викладачі циклової комісії провели наукові посиденьки як інтегроване засідання віртуальних гуртків на тему «Сучасні вимоги та оцінка ділових якостей керівників і менеджерів» для здобувачів фахової перед вищої освіти (ЗФПО.

20.03.2023 року  Члени гуртка “Бізнес-клуб” (керівник – Петренко Т.М.) в проєкті «Наукові посиденьки» на тему «КОМАНДНА РОБОТА ЯК ОСНОВНИЙ ФАКТОР ФОРМУВАННЯ СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ МАЙБУТНІХ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ» для обґрунтування значення командної роботи керівників та менеджерів переглянули відеосюжети, які показали ефективність командної роботи та ознаки успішного командного гравця.

Члени гуртків “Дослідник” (керівник – Шевченко Л.Г.), “Нафтовик” (керівник – Сергієнко І.В.) організували та провели в межах наукових посиденьок для ЗФПО за освітньо-професійною  програмою «Переробка нафти і газу» віртуальні хімічні досліди: хімічна веселка, золотий дощ і люмінесцени та флуорисцени, що значно підвищило мотивацію ЗФПО до питань вивчення хімії.

Гуртківці “Механік” (керівник – Кравцова В.М.) організували та провели наукові посиденьки із спеціальності 133  «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості» на тему “Устаткування для хімічної промисловості. Виробництво пластикової продукції (одноразового посуду)» та переглянули відповідне відео.

21.03.2023р. Викладач Сергієнко І.В. провела конкурс професійної майстерності молодшого технолога за ОПП «Переробка нафти і газу».

21.03.2023р. викладач Петренко Т.М. провела профорієнтаційний КВЕСТ «Нові професії – нові вимоги». Даний КВЕСТ – це особлива форма рольової інтерактивної гри, де учасникам пропонується рухатися від "станції" до "станції" і, зупиняючись, отримувати чи демонструвати свої знання, набувати чи демонструвати певні навички. У даному квесті учасники проходили наступні станції: Станція 1 «Нові професії»; Станція 2 «Економічна загадка” Збери слово; Станція 3 «Економічні ребуси».

22.03.2023р. викладач Кравцова В.М. провела конкурс професійної майстерності молодшого механіка за за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості»

23.03.2023р. Членкині циклової комісії провели науково-практичну інтернет-конференцію «Формування професійних компетенцій та світогляду молодших бакалаврів в умовах війни»

24.03.2023 р. викладачі Петренко Т.М. та Сімейко О.О. провели зустріч за круглим столом із спеціалістом-психологом центру зайнятості м. Котельви Полтавської області Калюх Тетяною Миколаївною. Тема зустрічі “Зайнятість населення України: проблеми сучасності”

 

24.03.2023р. відбулося закриття декади, презентація заходів, нагородження учасників та переможців. Проведені заходи декади циклової комісії економіко-технологічних дисциплін «Формування сучасних професійних компетентностей майбутніх молодших бакалаврів в умовах війни» свідчать про цілеспрямовану роботу викладачів із формування професійної компетентності майбутнього спеціаліста, розвитку критичного, творчого та креативного мислення ЗФПО.

Дякуємо за увагу!

 

 

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 33 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar