Головна » 2020 » Лютий » 3 » Парад зірок 2020
15:06
Парад зірок 2020

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У коледжі сьогодні урочистий бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить
.

      Ось і настав цей день – день прощання з рідним коледжем. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомим аудиторіям, розумні настанови мудрих викладачів… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішим і дорожчим?

     Уся студентська  родина 31 січня зібралась  на традиційне свято випускного вечора в Лисичанському промислово-технологічному коледжі. Отримували дипломи группа  4ОВ-д, наші менеджери.

     Студентам випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальними стали освіченість та інтелект, творчість і талант.

     Перед кожним із випускників цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. Кожен із студентів ставить перед собою високу й благородну мету .

      З особливою шаною, випускники подякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре викладачеве слово, завжди повертатися до рідного коледжу — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

       Щирими словами випускники привітали свого класного керівника Федоренко Анжелу Володимирівну. Висловили слова подяки та обіцянки про доросле життя.

      Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця  зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

Дорогі випускники!
Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань!

Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків і викладачів зі святом!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 56 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 nastusanastusa297 • 22:08, 16.02.2020 [Матеріал]
Спасибо вам за знания буду скучать по тебе коледж
avatar