Головна » 2023 » Травень » 10 » Онлайн-презентація курсу з криптограмотності
13:18
Онлайн-презентація курсу з криптограмотності

Міністерство освіти і науки України і Міністерство цифрової трансформації України запрошують на онлайн-презентацію курсу з питань криптограмотності.

У лютому 2023 року Мінцифри запустили великий освітній курс Virtual assets. Мета проекту — навчити українців грамотно використовувати криптоактиви й вміло інвестувати в майбутнє.

Технологія блокчейн і криптоактиви мають потенціал для покращення фінансової інклюзії в Україні.

Криптограмотність є важливим елементом  конкурентоспроможності майбутніх випускників на ринку праці. Криптоосвіта може розширити фінансові можливості.

Освітній курс з криптограмотності допоможе навчити здобувачів фахової передвищої, вищої освіти використосувати нові цифрові інструменти. Освітній курс покликаний вирішити цю проблему.

Криптоосвіта може створити довіру до нової технології і надати знання, які дозволять безпечно взаємодіяти з цими новими інструментами.

Курс складається з чотирьох модулів та передбачає 100 навчальних годин, як теоретичних, так і практичних. Усі модулі доступні для вивчення на платформі Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/crypto-and-blockchain).

З основною інформацією про курс ви можете ознайомитися за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/19oQ-7dqK1RjSvGeqFCQjxcXtRWYDE9l_/view

З програмою курсу ви можете ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1CCv4MVmNXVhL4DO3YIpYl91_IppiKnG Q8OI0ypRsb0o/edit#heading=h.h3yvscdmlw2g

Презентації курсу відбудеться 11 травня 2023 року о 9.00 в онлайн режимі. Посилання для приєднання до онлайн-презентації:

https://us02web.zoom.us/i/83247989558?pwd=TnBuQzV4Mlo4dnRZcDR4V0JuTiVOQT09

Код доступу: 195278

Категорія: Різне | Переглядів: 22 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar