Головна » 2016 » Вересень » 14 » Олімпійський тиждень
14:23
Олімпійський тиждень

     В Лисичанському нафтохімічному технікумі з 05.09.2016р. по 12.09.2016р. був проведен Олімпійський тиждень - це всеукраїнський спортивний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

     Основною формою проведення Олімпійського тижня є проведення змагань, пов'язаних з розвитком та пропагадою Олімпійського руху.

      Метою була активізація фізкультурно-масової роботи в технікумі, залучення студентів 1-3 курсів студентів до систематичних занять, формування у студентів мотивації до здорового способу життя, виховання студентської молоді на гуманістичних ідеалах Олімпізму.

     Викладачем Сліпецькою Іриною Петрівною був проведен Всеукраїнський Олімпійський урок.

     Олімпійський тиждень проводився на стадіоні "Шахтар".    

     В групах І курсу були проведені змагання з бігу на 60м, метання м'яча на дальність, стрибки у довжину з місця та міні-футбол.

     В групах ІІ та ІІІ курсів проводились змагання з бігу на 100м, метання гранати на дальність, підтягування з вису, стрибки у довжину з місця та міні-футбол.

     Загальна кількість учасників в Олімпійському тижні - 120 студентів. Для підведення підсумків та нагородження переможців змагань відбудеться 20.09.2016р. після проведення дня студентського спорту "Трейл здоров'я".

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 619 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar