Головна » 2022 » Січень » 17 » "НАРКОМАНІЯ – ПОЖИТТЄВА ЛОМКА"
16:11
"НАРКОМАНІЯ – ПОЖИТТЄВА ЛОМКА"

В КОЛЕДЖІ ПРОЙШЛА ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРО ШКОДУ НАРКОМАНІЇ.

17 січня  у  Лисичанському промислово - технологічному фаховому коледжі відбулася відкрита лекція для студентів І-ІІІ курсів з профілактики наркоманії «Профілактика та попередження вживання наркотичних засобів та психотропних речовин».

 

Організатором заходу стала лікар – нарколог диспансерного відділення КНП «ЦПЗ» Феденко І.Г. та практичний психолог Лисичанського промислово - технологічного фахового коледжу Морозова О.І.

Лікар – нарколог Феденко І.Г. провела  цікаву лекцію про негативний вплив наркотиків на організм людини. Вона  розповіла студентам не лише про шкоду, а й про відповідальність, до якої залучаються громадяни за зберігання, вживання та розповсюдження наркотиків.

Одного разу вживання героїну вистачить, щоб викликати звикання. Другий за популярністю наркотик – дезоморфін, а в народі – «крокодил», який виготовляється в домашніх умовах. Склад лякає: бензин, сірка, фосфор, мурашина кислота. І напевно багато хто розуміє, що відбувається зі здоров'ям, коли ця суміш потрапляє в організм.

У ході заходу студентам були надані освітні рекомендації щодо шкоди від вживання наркотиків.

До студентів організаторами заходу було доведено, що немає такого поняття, як «легкі» та «важкі» наркотики. Кожна наркотична речовина завдає величезної шкоди організму та долі людини.

Треба піклуватись про здоров’я та не допускати відчуття «легкого кайфу». Людина, яка живе повноцінним активним життям, ніколи не піддасться "легким відчуттям" через вживання наркотиків.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 118 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar