Головна » 2021 » Квітень » 22 » Міжнародний день Землі в ЛПТК
14:11
Міжнародний день Землі в ЛПТК

​​​​

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.

У Лисичанському промислово - технологічному коледжі, у рамках декади циклової комісії загальноосвітніх дисциплін,  20 квітня була проведена виховна година з студентами гр.1ОВ-д/1ПНГ-д, присвячена Міжнародному Дню Землі.
Як бачимо, людство стикнулося з великою кількістю проблем. Вчені не можуть  з’ясувати причини виникнення деяких з них та їхній зв’язок з діяльністю людини. Але потреба негайних змін у повсякденному житті землян стає нагальною. Якщо люди продовжуватимуть рухатися вперед у такий шкідливий для майбутнього спосіб, то майбутнього не буде. Вирішення глобальних екологічних проблем починається з нас самих, наших родин і громад, зі змін у свідомості, аби зберегти своє навколишнє середовище комфортним, безпечним, різноманітним.
Яку планету  ми залишимо майбутнім поколінням, залежить від кожного з нас.

Земля-наша домівка. Пам’ятаймо про це.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 137 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar