Головна » 2016 » Листопад » 25 » Міжнародний день студента «Мрії студентства». Дебют першокурсників
12:18
Міжнародний день студента «Мрії студентства». Дебют першокурсників

     Студентська пора - найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.

    

     Зі святом, любі студенти! Бажаємо, щоб кожна сторінка ваших підручників була для вас захоплюючою сценою з цікавого роману. Щоб іспити перетворилися на зустріч старих добрих друзів, яким є, що пригадати!

    Нехай збудуться всі мрії студента в цей день! Скасують всі сесії, залікова книжка наповниться прекрасними оцінками, а пари скоротять в 3 рази і введуть вільне відвідування! Нехай усі ви станете відмінними фахівцями і знайдете гарну роботу! А ще - ніколи не забувайте  цього дня,  своє свято - День Студента!

     І в цьому році, за традицією, студрада привітала всіх з «професійним» святом та Днем самоуправління в ЛНХТ запальними піснями та побажаннями. А викладачі вирішили  бути лагідними та не прискіпливими на іспитах й заліках. Адміністрація вручила ключ самоуправління голові студраді Ковальському Владлену, який обіцяв управляти розумно.

    Дебют першокурсників і цього разу вразив гумором, талантом й морем позитивних емоцій! Юні артисти потішили жартами про студентські будні та труднощі, співали про свої спеціальності завзято та весело, інсценували й танцювали! За традицією, студенти випускних груп надали поради першокурсникам, «посвятили» їх у студентське веселе буття! Звичайно, команда веселих та кмітливих «Оранжевое солнце» приготувала нові жарти і виступила на ура!

 

     Пам'ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими. Де б ви не були і що б ви не робили.

Ми всі – студенти в цьому житті!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 586 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar