Головна » 2017 » Квітень » 26 » «Мистецький Кінопотяг» в рамках проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»
10:43
«Мистецький Кінопотяг» в рамках проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

      В березні 2017 року студенти нашого технікуму  разом с викладачем історії України Кириченко С.В. брали участь у Всеукраїнському проекті 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ». А вже через декілька тижнів викладачі та студенти Державного вищого навчального закладу «Лисичанський нафтохімічний технікум» вітали гостей  з «Мистецького Кінопотягу» в рамках проекту  «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» в нашому навчальному закладі! Зустріч та знайомство відбулися в дуже теплій, затишній та доброзичливій атмосфері !

   Гостей щиро ми вітаєм,
 Хлібом, сіллю зустрічаєм,
Коровай підносимо,
Шанобливо просимо:
Коровай прийміть від нас -
Символ шани у всяк час!

Ми в нашому краї друзів зустрічаєм,
Багато завжди буває тут гостей,
Хай нашу зустріч всі запам'ятають,
Бажаєм щастя ми для всіх людей!

Теплому та привітному спілкуванню сприяли й яскраве сонечко, й смаколики з духмяним чаєм, й піднесений настрій всіх учасників заходу!

Гостям було запропоновано цікавий фільм про технікум, виступи та привітання директора та заступника директора, професійні презентації спеціальностей. Також означили коло проблем, що існують в сфері професійно-технічної освіти, виділили питання дискусій «Професії як мистецтво» і «Проблеми та перспективи професійної освіти».
Гості з Вінниці вразили глядачів своїми показами колекцій одягу: стильні пальто, шикарні вечірні сукні не залишили байдужими жодну модницю! Файні дівчата професійно дефілювали в красивих вбраннях !

Також цікавими були виступи військових, що розповіли про перспективи розвитку армії. 
Син героя Небесної Сотні Юрій Аксенин поділився думками про майбутнє країни та молоді.

А ще наші гості показали майстер-клас з надання першої медичної допомоги і прямо в залі зробили неймовірні зачіски нашим студенткам.

Студенти нафтохімічного технікуму також поділилися своїми талантами,  виступ команди «Оранжевое солнце»  як завжди мав успіх у глядачів!

Наприкінці всі учасники обмінялися сувенірами та підписали фото на пам'ять.

Скільки позитивних, приємних вражень приніс цей день і ця зустріч! Гадаємо, кожен здобув для себе щось незабутнє, нове, цікаве, оптимістичне! Хочеться  частіше знайомитися з такими приємними, класними молодими людьми, спілкуватися та разом творити зміни: в собі, в суспільстві, країні!

Приїжджайте до нас ще!

Дякуємо вам за емоції, досвід, думки та надії!

Окрему подяку висловлюємо нашим друзям, 
Юлії Машуті та Дмитру Михайлову, за допомогу в проведенні зустрічі.
Категорія: Різне | Переглядів: 192 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar