Головна » 2021 » Травень » 11 » "Материнська любов - найсвятіша"
12:26
"Материнська любов - найсвятіша"

У другу неділю травня в Україні і ще 85 країнах світу відзначають День матері. Свято не стало державним, але все більше і більше людей визнають необхідність в особливому дні, який став би торжеством тих жінок, які подарували життя, виховали і кожен день підтримують і люблять нас. Адже поки мама жива – ти все ще дитина, принаймні для неї.

11 травня у ЛПТК студенти групи 1ОВ-д/1ПНГ-д  з класним керівником Федоренко А.В. підготували та провели виховну годину, приурочену цьому святу «Материнська любов - найсвятіша». Під час виховної години всі мали змогу ознайомитися із історією виникнення свята та його традиціями.

Родзинкою  була відео-презентація про найрідніших на світі людей, яку підготувала Кушнір Катерина  про матусь студентів гр.1ОВ-д/1ПНГ-д.

Ми  хочемо привітати всіх матусь та подякувати за Ваше терпіння, витримку, дивовижну мудрість. Бажаємо зберігати віру у краще майбутнє для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров’я Вам, тепла і благополуччя! Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 170 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar