Головна » 2017 » Березень » 1 » Масляна прийшла!!!
15:21
Масляна прийшла!!!

    Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік!

    Масляна символізує прихід весни та пробудження природи. Древні слов’яни відзначали “проводи зими” та початок весни і весняного землеробства. В ці дні вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець.

    За повір’ям, чим яскравіше і цікавіше прожити масляний тиждень, тим щасливішим і багатшим буде рік.

    На Масляну в ЛНХТ було дуже весело! Студенти з викладачами напекли млинці, тістечка та усілякі солодощі, оформили столи самоварами та масляними прикрасами. В конкурсі на найкращий  та найоригинальниший млинец перемогла група 2-ОВ/3-ОВ та група 1-ТОР!

    Самими співучими  групами, які так дружньо й мелодійно заспівали  весняні заклички, стали 2-ТОР, 1-ПНГ та 2-ОВ/3-ОВ!

     Викладач Сліпецька І.П. з групою 2-ПНГ підготувала цікаві та веселі конкурси: студенти розгадували загадки, водили хороводи, співали, розважалися наповну! Хлопці мали змогу перевірити свою силу, мужність та спритність в конкурсах “Веселий стрибунець”, “Хто швидше?”, “Останній герой” тощо.

       Наприкінці всі вийшли на вулицю, де вже припікало весняне сонечко, та спалили опудало, що швидко спалахнуло, мабуть, весна буде теплою та сонячною...

Прощавай зима! Весно, чекаємо тебе!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 734 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar