Головна » 2018 » Квітень » 23 » Квест-гра «Безпека – запорука життя»
09:18
Квест-гра «Безпека – запорука життя»

     16 квітня в ЛНХТ в рамках тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці відбувся цікавий захід: квест-гра «Безпека – запорука життя». На захід були запрошені учні зі шкіл №  9, 24, 26, 14 та 18, група студентів ЛНХТ теж змагалася в грі.

    Представники Товариства Червоного Хреста України, спеціаліст з охорони праці, медичні працівники, психолог були почесними гостями та мали спеціальні завдання.

     Команди відгадали свої назви та, після отримання маршрутних листів, розбіглись по станціях виконувати завдання. Всі завдання були адаптовані до заданої тематики: «Безпечні вуличні забави», «Червоний Хрест», «101», «102», «103- допомога при травмах», «104», «Командний дух», «Комп’ютерна безпека», «Хімічна безпека». Учасники відповідали на каверзні запитання, виконували захоплюючі хімічні досліди, перевіряли свої знання на предмет безпеки в інтернеті, тренувалися в спортивному залі, робили перев’язки й штучне дихання, рятували та надавали першу медичну допомогу,  виконували різноманітні завдання, що пов’язані з безпекою життя. Також співали пісні про природні стихії та їх небезпеку, ще й гуртувалися в флешмоб в танцях!

     Команди намагалися якнайшвидше виконати всі завдання й  дружньо змагалися за перемогу!

     Завершивши квест-гру, всі зібралися на лінійку для оголошення результатів. Команда школи №18 стала абсолютною переможницею, школи №14 та 24 отримали друге, та команди шкіл №26 й 9 посіли третє місце! Школярам вручили грамоти та солодкі подарунки.

     Після нагородження всіх запросили пригоститися смачною запашною кашею!

     Висловлюємо  щирі слова подяки викладачу Кушніренко Оксані Борисівні  за організацію та проведення цього заходу! Квест-гра «Безпека –запорука життя» був  захопливим, пізнавальним та дуже корисним!

    Дуже дякуємо Кириченко Світлані Володимирівні, Скибі Наталії Михайлівні, Морозовій Ользі Ігорівні, всім викладачам та співробітникам за допомогу в проведенні квесту!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 113 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar