Головна » 2017 » Лютий » 20 » « Їх прийняло Небо, лишивши списки…»
15:10
« Їх прийняло Небо, лишивши списки…»

     День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

      Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

     В День Пам’яті Героїв Небесної Сотні в ЛНХТ був проведений виховний захід «Їх прийняло Небо, лишивши списки…». Відкриту годину спілкування підготувала викладач Желтухіна Л.А. з групою 3-ПНГ-д. Оформлення сцени фотографіями загиблих борців-героїв, виразні декламування віршів студентами, тематичні вражаючі відео,  хода зі свічками, презентація власного вірша про гідність та загиблих українською та російською мовами студенткою Токарєвою Кристиною – яскраві моменти заходу. Пам'ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання та запаленими вогниками свічок…

 Студрадою ЛНХТ було оформлено стенд Пам’яті Героїв. Також в нафтохімічному технікумі було організовано перегляд документальних фільмів: «Зима, що нас змінила», «Сильніше, ніж зброя», «Майдан», а в бібліотеці оформлено інформаційно-тематичну виставку «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Наші студенти створили колажі-стіннівки, що присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні.

 20 лютого в  Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід «Пам’яті Небесної Сотні», на який теж запросили молодь ЛНХТ.

Рани їхні вже їм не болять,
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло.
Як крила янгола, здійнялись вверх,
Небесна сотня в вирій полетіла...

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 435 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar