Головна » 2021 » Травень » 20 » До Дня Вишиванки
08:11
До Дня Вишиванки

Щорічно, у третій четвер травня, Україна святкує День вишиванки. У цей день всі українці одягають вишиванки. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні українські народні традиції.

Свято  Вишиванки з’явилось на Буковині у Чернівцях у 2006 році  і з 2010 року зажило всенародної любові і популярності на нашій рідній Миколаївщині та і  по всій Україні.

Лисичанський промислово – технологічний  коледж кожен рік зустрічав цей день святом, яке ми самі творили один для одного з вишиванкою у серці.

В цей день в коледжі рясніли неймовірної краси вишиванки у студентів та викладачів коледжу.  У такий спосіб ми демонстрували, що вишиванка – це не лише одяг, це  наш оберіг, наша свідомість, наша історія. В цей день були усмішки  щирість емоцій, відчуття простого людського тепла та єдності.

Вишиване свято 2021  буде не тільки всеукраїнське, а всесвітнє, адже українці у Франції, Італії, Німеччині, Великобританії, США, Канаді, Іспанії  також одягнуть вишиванки.

Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка вишиванка – є головним оберегом людини.

 Нехай Вишиванка 2021 стане всесвітнім  оберегом  підтримки людства в цей час. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дасть нам здоров’я і терпіння.

Бажаємо усім Божого благословення та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 182 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar