Головна » 2021 » Травень » 8 » "Ніколи знову. Ні, більше ніколи!"
16:49
"Ніколи знову. Ні, більше ніколи!"

    

     8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

     Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі “не святкуємо, а вшановуємо”, пропонуємо згадувати Другу Світову з акцентом на ролі людей, які боролися проти нацизму.

7 травня у  Лисичанському промислово-технологічному коледжі відбулась урочиста година спілкування "Ніколи знову. Ні, більше ніколи!".


     

     Ми вшановуємо усіх загиблих у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Висловлюємо слова вдячності та поваги нашим ветеранам та їх родинам: вдячності за їх подвиги, за їх втрачену молодість та здоров’я, за можливість сьогодні жити у вільній від нацизму Україні. Пам’ять про війну – це спільна пам’ять нашого народу.  Щороку ці травневі дні нам усім нагадують – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Віримо, що в Україні запанує мир, спокій, добро, а в наших домівках завжди буде затишок, достаток і любов!
Вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 176 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar