Головна » 2017 » Червень » 1 » До дня боротьби з тютюнопалінням
09:57
До дня боротьби з тютюнопалінням

     Студенти ЛНХТ вже другий рік продовжують акцію до дня боротьби з тютюнопалінням «Обміняй цигарку на цукерку».  Напередодні цієї події в минулому році студенти закликали мешканців Лисичанська до боротьби зі шкідливою звичкою, про що й зазначили на плитах Попової гори.

     31 травня молодь нафтохімічного технікуму вийшла на вулиці міста з пропозицією до курців: «Обмінюємо цигарку на цукерку!»

Акція знову проходила центральними вулицями Лисичанська. Майже всі курці охоче обмінювали цигарки порівняно з  минулим роком. Чоловіки швидше йшли на контакт, жінки сором’язливо брали участь у акції, і лише дві дівчини відмовились!

    Студенти всім бажали здоров’я та заохочували боротися зі шкідливими звичками! Навіть, якщо нам вдалося переконати курців  відмовитися лише від однієї цигарки, це теж маленька  перемога!

 

Довідка:

   Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

     У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну. Конвенція зобов'язує учасників вживати конкретних заходів, спрямованих на подолання тютюнової пандемії. Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти.

     На сьогоднішній день, за даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей; очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. У Європейському регіоні тютюн винен у смерті близько 1,6 мільйона людей на рік.   

    Основними причинами смертей, пов'язаних із тютюнокурінням, є серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%) другі причини (9%). Близько 70%, пов'язаних із тютюном, смертей сталися з людьми віком від 35 до 69 років, а це означає, що кожен померлий у цій віковій групі втратив у середньому 19 років життя.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 214 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar