Головна » 2018 » Січень » 26 » Дискусійний кіноклуб «Docudаys»
11:32
Дискусійний кіноклуб «Docudаys»

     Docudays UA (Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA) — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні. «Docudays UA» - це інструмент медіа просвіти молоді, метою якого є сприяти активізації діалогу про права людини в українському суспільстві. Після кожного перегляду фільму є можливість поділитись враженнями від стрічки, поговорити про цінності, питання та проблеми, що підіймає той чи інший фільм в рамках проекту «Документальні фільми».

     В рамках тижнів правових знань на запрошення модератору кіноклубу Регіни Лойко при міській центральній бібліотеці студенти ЛНХТ взяли участь у дискусійному перегляді документального фільму «Пощо, маловірна». В бібліотеці нас зустріли щирими посмішками й гарячим запашним чаєм зі смаколиками, що дуже зігріли після морозної засніженої дороги. Після перегляду відбулося обговорення таких складних питань і тем, як права дитини, дискримінація, людська гідність, філософія прав людини. В контексті фільму підіймалися питання, що стосуються дітей з порушенням розумового розвитку, забезпечення реалізації та захисту їх прав, соціалізація дітей з особливими потребами.

     Дякуємо модератору кіноклубу, Регіні Лойко, за теплу, душевну атмосферу та можливість замислитись над важливими проблеми близьких, які не завжди й не вчасно можна помітити в сучасній погоні інколи за ілюзорним щастям…

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 121 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar