Головна » 2016 » Листопад » 10 » Диктант національної єдності
09:55
Диктант національної єдності

     9 листопада, в День української писемності і мови, студенти та викладачі ЛНХТ залучилися до всеукраїнської акції: написали радіодиктант національної єдності.

       Акція традиційно відбулася у День української писемності та мови і мала на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Диктував доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

     Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  – це унікальна подія. Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з’ясувати, наскільки добре знають мову.

     Як правило, текст – авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до всіх приписів і норм правопису – складається з близько 150 слів. Диктор читає його в прямому ефірі двічі.

     Популярність радіодиктанту щороку зростає.  І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

 Цікаво продовжувати цю традицію!

Категорія: Різне | Переглядів: 915 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar