Головна » 2017 » Вересень » 14 » День здоров’я
09:49
День здоров’я

   В цьому навчальному році День здоров’я, як ніколи,  відбувся  весело, активно й незабутньо! Місцем проведення було обрано Камінці, біля Дінця. Кожна група отримала свою альтанку  з мангалом та завзято взялася до справ: студенти з викладачами варили запашний куліш, смажили м'ясо та сардельки, навіть ловили рибу. Погода в той день видалася суха, тепла та сонячна, тому всі насолоджувалися відпочинком в такому мальовничому й затишному місці!

 

     Команди-активи груп брали участь у цікавому квесті «Безпека життєдіяльності в надзвичайних ситуаціях». Студенти, після візитки,  виконували завдання на станціях: «Командний дух», «Нам пісня вижити допоможе», «103», «Володар вогню», «Гази, одягти протигази!», «Дуже-дуже швидка допомога», «НС». Ім довелося й відповідати на питання вікторин, й гучно та дружньо співати пісні про природні явища, рятувати та надавати першу допомогу, виконувати різноманітні завдання, що пов’язані з безпекою життя, а наприкінці ще швидко, якісно та безпечно розпалювати багаття!

    Ще одним завданням було приготувати сніданок туриста: тут вихованці з викладачами проявили фантазію й приготували цікаві приклади туристичних страв!

    Створивши безліч яскравих фото,  набігавшись в квесті, студенти пограли в футбол та волейбол. Переможцями в номінації «Сніданок туриста» стала група 3-ОВ/4-ОВ, «Володарями вогню» признали першокурсників групи 1-ТОР. Третє місце в змаганнях посіла група 2-ПНГ, друге отримали студенти 3-ТОР, а абсолютні переможці – група 2-ОВ!

Висловлюємо  щирі слова подяки викладачу Кушніренко Оксані Борисівні  за організацію та проведення цього заходу! Свято «День здоров’я» вийшло захопливим, пізнавальним, корисним та класним!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 312 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar