Головна » 2017 » Лютий » 27 » День відкритих дверей в ЛНХТ
13:58
День відкритих дверей в ЛНХТ

     Кожен навчальний заклад декілька разів на рік влаштовує День відкритих дверей, і наш технікум, звичайно, не є виключенням .

     До речі, цьогорічний день 22.02.2017р. потішив великою кількістю запрошених школярів, що забажали зануритися у студентську атмосферу та відчути себе частиною великої й дружньої родини ЛНХТ !

     Ведучі дуже емоційно та з гумором розповідали і в віршах, і в прозі про навчальний заклад, його особливості, спеціальності, традиції та свята !

     Майбутнім студентам-глядачам були дані поради жартівливі та серйозні, показано відео про технікум. І зрозуміло, наші першокурсники, які ще рік назад так само сиділи в актовій залі, в цей день вже виступали на сцені та запрошували школярів до навчання в їх уже улюблений навчальний заклад .

     Агітбригада з таким артистизмом та бравадою представила презентації своїх спеціальностей, студенти співали, танцювали, інсценували, жартували, що, напевно, глядачі у залі  розгубилися, яка  професія їм більше до вподоби! Зал емоційно реагував на жарти та співи.

     Школярі та їх батьки почули і побачили багато цікавого та корисного про технікум, після концерту змогли поспілкуватися з адміністрацією та викладачами, відвідати кабінети, лабораторії.

     Хочеться вірити, що ми переконали їх в тому, що студентське життя - це і успішне навчання, і активна, весела, незабутня пора, час розкриття своїх талантів, здібностей, це сама щаслива віха в житті кожної молодої особистості!

Ласкаво просимо до нас на навчання!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 159 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar