Головна » 2017 » Листопад » 24 » День Гідності та Свободи
15:21
День Гідності та Свободи

     21 листопада в ЛНХТ відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Захід підготувала викладач іноземної мови, голова ЦК соціально-гуманітарних дисциплін Скиба Наталія Михайлівна.

     До зали були запрошені студенти всіх курсів. Вірші, відео, слова ведучих - все було пронизано трагічними, але гідними спогадами  подій 2013-14 років, від кожного рядку наверталися сльози на очі… Також студентів ЛНХТ було запрошено в міський музей на захід «Революція Гідності».

      Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції –  Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.  І знову молодь, студенти, школярі вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребує активності, єдності, самопожертви .

     Дуже вдало сказано, що, шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Єдиний символ Революції гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості.

      Україна заплатила і продовжує платити  надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців .

Я пишаюсь тобою, мій рідний народе,
Бо заради Вкраїни, за гідність й свободу,
Прості люди безстрашно опліч устали,
Проти звірства і хамства влади повстали
.

Вони кулі ловили палкими серцями,
І посмертно для інших стали взірцями,
Зупиняли автівки та потяги тілом,
Вголос думку народу сказати посміли!...

Українці, прошу вас, не дайте зламати
Свою гідність і честь, не дайте топтати
Своє прагнення жити достойно в державі,
В пам’ять тих, хто загинув. Вічна їм слава!

      Ми закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі...

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 162 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar