Головна » 2021 » Березень » 26 » День боротьби з туберкульозом
09:58
День боротьби з туберкульозом

    

      24  березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом.

      24 березня 1882 року, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікобактерії туберкульозу.

Метою Всесвітнього дня є проінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

Як показали проведені дослідження, сьогодні має місце недостатня інформованість населення  з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом. Щоб зупинити та перемогти туберкульоз усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

     У рамках тижня боротьби з туберкульозом у  Лисичанському промислово- технологічному коледжі  студентами груп були  виготовлені бюлетені «Профілактика туберкульозу». Студентський актив виготовив та розповсюдив листівки «10 міфів про туберкульоз».

Найважливіше слід  пам’ятати  про те, що Ви самостійно в змозі захистити себе, потрібно кинути курити, не зловживати алкоголем. Необхідно уникати людей, що кашляють, чхають, голосно розмовляють і розприскують слину. Важливо зміцнювати  здоров’я фізкультурою і спортом, уникати стресових ситуацій. Отже, здоровий спосіб життя, санітарна грамотність, повноцінне харчування, відповідальність за своє здоров`я - це головні гарантії здорового суспільства.

ПАМ`ЯТАЙТЕ! ВАШЕ ЗДОРОВ`Я - У ВАШИХ РУКАХ!

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 184 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar