Головна » 2021 » Листопад » 22 » БЕЗКОШТОВНО- підготовка до ЗНО!
12:15
БЕЗКОШТОВНО- підготовка до ЗНО!


 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.11.2021 № 1/19809-21 інформуємо.

     Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого запроваджено безкоштовний освітній проєкт, який спрямований на підтримку молоді в підготовці до ЗНО. Даний проєкт допоможе поглибити знання з таких дисциплін, як українська мова та література й історія України.

     З урахуванням особливостей сучасних тенденцій під час викладання навчального матеріалу, окрім традиційних педагогічних інструментів, вчителі курсу, спираючись на існуючий досвід, застосовуватимуть новітні колективні та індивідуальні форми навчання.

     Особливе місце також буде приділено застосуванню візуалізації, яка буде сприяти інтенсивності навчання, активізації пізнавальної діяльності, формуванню і розвитку критичного мислення, зорового сприйняття, підвищенню візуальної грамотності та культури.

     Враховуючи карантинні обмеження, реалізація проєкту запланована на базі онлайн платформи Zoom. Це дозволить всім охочим долучитися до освітнього проєкту з метою поглиблення знань із навчальних дисциплін.

   Щоб долучитися до проєкту необхідно заповнити реєстраційну форму за покликанням http://bit.do/nluzno2022

Для отримання детальної інформації прохання звертатися до працівника відділу профорієнтації та рекрутинга НЮУ імені Ярослава Мудрого - Грищенко Катерини Костянтинівни за контактним телефоном: +38 (098) 305 45 36 або на пошту rms.centre@nlu.edu.ua.

Категорія: Навчання | Переглядів: 106 | Додав: dvnzlnht | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar