АДМІНІСТРАЦІЯ

Шестопалова Людмила Валентинівна - директор технікуму, старший викладач, викладач вищої категорії
Горбоконь Юлія Вікторівна - заступник директора з навчально-виробничої роботи,  викладач першої категорії
Бочкарьов Василь Борисович - заступник директора з адміністративно-господарської частини, викладач першої категорії
Алексєєва Галина В'ячеславівна - завідувач відділенням, викладач вищої категорії
Лейбич Наталія Іванівна - методист технікуму, старший викладач, викладач вищої категорії
Малецька Ніна Михайлівна - головний бухгалтер
ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ
Загальноосвітніх дисциплін 
Голова комісії – Кириченко Світлана Володимирівна, викладач вищої категорії історії, старший викладач
Склад ЦК:
1. Голодняк Сергій Євгенович - викладач першої категорії професійних дисциплін
2. Лейбич Наталія Іванівна – методист технікуму, старший викладач, викладач вищої категорії географії та екології
3. Скиба Наталія Михайлівна – викладач вищої категорії англійської мови, старший викладач
4. Старикова Ольга Вікторівна – викладач вищої категорії математики
5. Сліпецька Ірина Петрівна – викладач вищої категорії фізвиховання
6. Кушніренко Оксана Борисівна – викладач вищої категорії української мови
7. Морозова Ольга Ігорівна - викладач другої соціології та психології

Спеціальних економічних дисциплін 
Голова комісії – Петренко Тетяна Михайлівна, викладач вищої категорії, викладач-методист
Склад ЦК:
1. Алексєєва Галина В’ячеславівна – викладач вищої категорії економічних дисциплін
2. Горбоконь Юлія Вікторівна - заступник директора з навчально-виробничої роботи,  викладач  першої категорії економічних дисциплін
3. Федоренко Анжела Володимирівна – викладач першої категорії менеджменту
4. Шестопалова Людмила Валентинівна – старший викладач, викладач вищої категорії економічних дисциплін
5. Шкуропій Лариса Володимирівна – викладач вищої категорії інформаційних технологій

Технологічних дисциплін 
Голова комісії – Бочкарьова Людмила Анатоліївна, старший викладач, викладач вищої категорії спеціальних технологічних дисциплін
Склад ЦК:
1.Сергєєнкова Ірина Станиславівна – викладач вищої категорії процесів та апаратів
2.Сергієнко Ірина Віталіївна - викладач першої категорії технологічних дисциплін
3.Шевченко Любов Геннадіївна – викладач другої категорії хімії
4.Шуміліна Анна Вікторівна – викладач вищої категорії охорони праці
5.Руденок Валентина Василівна – викладач другої категорії технологічних дисциплін
 
Спеціальних механічних дисциплін 
Голова комісії – Ісаєнко Олександр Анатолійович, викладач першої категорії технічних дисциплін
Склад комісії:
1.
Желтухіна Любов Анатоліївна – викладач вищої категорії автоматизації виробництва
2. Ковальова Наталія Олексіївна – викладач першої категорії технічних дисциплін
3. Кравцова Вікторія Миколаївна – викладач першої категорії механічних дисциплін
4. Фатьянова Марина Сергіївна – викладач першої категорії інформатики